Späť na produkty
PULZE GX E-Allroad - matná čierna L (18,5") 2026
2,199.99 € Pôvodná cena bola: 2,199.99 €.2,099.99 €Aktuálna cena je: 2,099.99 €.
NANCY 28 – matná sivozelená 17 (430) 2026
399.99 € Pôvodná cena bola: 399.99 €.369.99 €Aktuálna cena je: 369.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | NANCY 28″ |
| Farba | matná sivozelená |
| Typ rámu | ALU 6061, 17″ (430mm) |
| Veľkosť rámu | 17″ (430) |
| Rozmer kolies | 17″ (430) |
| Vidlica | ALU 6061, 28″ |
| Radenie | Shimano SL-RS35/7speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY500 |
| Viackolečko | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Prevodník | Lasco, 46T |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Ráfiky | CTM 622X20, 36H, silver |
| Plášte | 700x38C |
| Náboje | Matrix alloy 36H silver |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Predstavec | CTM Alloy 60/25,4 mm |
| Riadidlá | alloy comfort bar, 620/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo | CTM lady comfort |
| Sedlovka | 300/27,2 mm |
| Počet rýchlostí | 7speed |
| EAN | 8585036095692 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “NANCY 28 – matná sivozelená 17 (430) 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – strieborná / neónovočervená 6,5 2025
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
RASCAL 2.0 29″ – šedá / červenomodrá L (20″) 2024
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná šedá / neónová červená 11″ 2024
SKLADOM
SCOOBY 2.0 – aquamarínová modrá / čierna 11 2025
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.