OLIVIA 3.0 - matná tmavosivá / zlatá 17 (430) 2025
339.99 € Pôvodná cena bola: 339.99 €.309.99 €Aktuálna cena je: 309.99 €.
RITA 2.0 – matná tmavočervená perleť / strieborná 17 (430) 2025
339.99 €
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RITA 2.0 |
| Farba | matná tmavočervená perleť / strieborná |
| Typ rámu | Hi Ten, 17 “ (430mm) |
| Veľkosť rámu | 17″ (430) |
| Rozmer kolies | 17″ (430) |
| Vidlica | Hi ten- unicrown 700C |
| Radenie | Shimano Nexus 3 |
| Prehadzovač | Shimano Nexus 3 |
| Viackolečko | Nexus3 18T |
| Prevodník | Prowheel, 38T |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | Remerx DRAGON, 622×19 N, 36H |
| Plášte | 700x38C |
| Náboje | Matrix alloy 36H silver/Shimano Nexus3 36H |
| Pedále | SP 877 |
| Reťaz | KMC Z410 |
| Predstavec | Zoom C40, 40/25,4 mm |
| Riadidlá | Zoom NR24, 610/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8″ |
| Sedlo | CTM lady comfort |
| Sedlovka | Zoom SP-200, 300/28,6 mm |
| Počet rýchlostí | 3 speed |
| EAN | 8585036048506 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “RITA 2.0 – matná tmavočervená perleť / strieborná 17 (430) 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – strieborná / neónovočervená 6,5 2025
SKLADOM
CHARISMA 1.0 29″ – biela perleť / fialová perleť M (16″) 2024
SKLADOM
OLIVIA 1.0 – sivomodrá / sivá 17 (430) 2025
SKLADOM
OLIVIA 3.0 – matná tmavosivá / zlatá 17 (430) 2025
SKLADOM
RASCAL 2.0 29″ – šedá / červenomodrá L (20″) 2024
SKLADOM
SANDRA – červená / strieborná 16 (410) 2025
SKLADOM
SCOOBY 2.0 – aquamarínová modrá / čierna 11 2025
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.