Späť na produkty
NANCY 28 - matná sivozelená 17 (430) 2026
399.99 € Pôvodná cena bola: 399.99 €.369.99 €Aktuálna cena je: 369.99 €.
TERRA 26 – matná čierna 17 (430) 2026
399.99 €
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | TERRA 26″ |
| Farba | matná čierna |
| Typ rámu | ALU 6061, 17″ (430mm) |
| Veľkosť rámu | 17″ (430) |
| Rozmer kolies | 17″ (430) |
| Vidlica | ALU 6061, 26″ |
| Radenie | Shimano SL-RS35/7speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY500 |
| Viackolečko | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Prevodník | Lasco, 46T |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Ráfiky | CTM 559X20, 36H, silver |
| Plášte | 26×1,75″ |
| Náboje | Matrix alloy 36H silver |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Predstavec | CTM Alloy 60/25,4 mm |
| Riadidlá | alloy comfort bar, 620/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo | CTM lady comfort |
| Sedlovka | 300/27,2 mm |
| Počet rýchlostí | 7speed |
| EAN | 8585036095678 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “TERRA 26 – matná čierna 17 (430) 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – ružová / čierna 6,5 2025
SKLADOM
BILLY – ružová 6,5″ 2024
SKLADOM
CHARISMA 1.0 29″ – biela perleť / fialová perleť M (16″) 2024
SKLADOM
OLIVIA 3.0 – matná tmavosivá / zlatá 17 (430) 2025
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná šedá / neónová červená 11″ 2024
SKLADOM
STREEM – hlbokomodrá perleť L (19″)
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.