ZEPHYR Xpert 29 – okrová M 2026
1,099.99 €
SKLADOM
Popis
Trailový bicykel s pevným rámom, vďaka ktorému sa môžeš sústrediť na to hlavné – jazdu samotnú. Výbava je pripravená na tvrdé zaobchádzanie. Predná vidlica Rock Shox Recon so zdvihom 140mm spoľahlivo odfiltruje všetky nástrahy trailu pred tebou. Overený a spoľahlivý pohon Shimano CUES, tuhé kolesá WTB STi30 obuté do plášťov WTB Trail Boss Comp a teleskopická sedlovka EXA Form. To je recept na nikdy nekončiacu zábavu.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | ZEPHYR Xpert 29″ |
| Farba | okrová |
| Typ rámu | ALU 6061, Playful Ride Geometry, Boost 148mm, UDH, ISCG05, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | M |
| Rozmer kolies | M |
| Vidlica | Rock Shox RECON SILVER RL, SA, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U6000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-50 |
| Prevodník | Shimano CUES FC-U6000-1, 32T/170mm |
| Brzdy | Shimano BR-MT410 / SMRT10 M |
| Ráfiky | WTB STi30, TCS, 29″, 32H |
| Plášte | WTB Trail Boss 29×2,40 “ Comp |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále | VPE 527 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7195/40mm |
| Riadidlá | CTM N06, 760/1″ rise/35mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | EXA Form KSP900 (S-100/M-125/L,XL-150mm) |
| Počet rýchlostí | 11 speed |
| EAN | 8585036081152 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “ZEPHYR Xpert 29 – okrová M 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 2.0 27,5 – hlbokomodrá perleť / strieborná S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – hlbokomodrá perleť / strieborná L 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová L 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
RAMBLER 3.0 – matná tmavozelená / strieborná L 2025
SKLADOM
REIN 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
ZEPHYR Comp 29 – matná zemitá zelená M 2026
799.99 €
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová L 2026
1,099.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.