SLY 16 – žltá 8,5″ 2026
339.99 €
SKLADOM
Popis
Super ľahký detský bicykel SLY 16” s hmotnosťou iba 5,7kg je ideálny pre deti, ktoré sa učia bicyklovať. Nízku hmotnosť ocení každé dieťa pri manévrovaní počas jazdy, no rovnako aj rodičia pri každodennej manipulácii. Bicykel môžete jednoducho prenášať vďaka madlu na zadnej strane sedla. Integrovaný kokpit už iba dopĺňa čistotu dizajnu.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | SLY 16″ |
| Farba | žltá |
| Typ rámu | SLY 16, SuperLight, AL 6061, 8,5″ |
| Veľkosť rámu | 8,5″ |
| Rozmer kolies | 8,5″ |
| Vidlica | Alloy Lite 6061 / unicrown 16″ |
| Viackolečko | CTM freewheel 16T |
| Prevodník | Prowheel, 26T, 102mm |
| Brzdy | Tektro V-brake |
| Ráfiky | CTM HLQ-16, 305×21, 16H |
| Plášte | W-Tyres 16×1,75″ 30TPI skinwall |
| Náboje | CTM alloy 16H |
| Pedále | FP-629 |
| Reťaz | KMC Z410 |
| Predstavec | Zoom kids 40 |
| Riadidlá | Zoom kids bar 460/rise 50mm |
| Hlavové zloženie | FSA Orbit CE NO.8B |
| Sedlo | CTM SLY |
| Sedlovka | Alu 150/25,4 mm |
| Počet rýchlostí | 1 speed |
| EAN | 8585036078169 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “SLY 16 – žltá 8,5″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
JENNY – ružová 8 2026
SKLADOM
KID 16 šedá
SKLADOM
KID 16 žltá
SKLADOM
SLY 16 – červená 8,5 2026
339.99 €
SKLADOM
SLY 16 – matná modrá 8,5 2026
339.99 €
SKLADOM
SLY 20 – matná strieborná 10″ 2026
399.99 €
SKLADOM
TOMMY – červená 8″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.