RUBY GX PRO 29 – staroružová perleť M (16) 2025
2,399.99 € Pôvodná cena bola: 2,399.99 €.1,999.99 €Aktuálna cena je: 1,999.99 €.
SKLADOM
Dámsky elektrobicykel určený do horského terénu. Dostupný je v dvoch verziách – s 27,5 palcovými kolesami, prípadne s väčšími, 29 palcovými. Osadili sme ho elektromotorom Panasonic GX Power Plus . Tento japonský elektromotor je navrhnutý pre optimálny prenos sily pri šliapaní. Poskytuje výkon 250W a krútiaci moment 75Nm. Dostatočnú zásobu energie na dlhé výlety zabezpečí batéria s článkami LG, ktorá má kapacitu 720Wh a je plne integrovaná v ráme bicykla. Úplne dobitie dosiahne už za cca. 5-6 hodín. Tento systém poskytuje dojazd 60-140km, podľa zvoleného stupňa podpory. Komponentové osadenie je zvolené s ohľadom na odolnosť a bezchybnú funkciu. Ak chceš objaviť čaro E-MTB a hľadáš ekonomické riešenie, modely RUBY sú stvorené práve pre teba.
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RUBY GX PRO 29″ |
| Farba | staroružová perleť |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L |
| Veľkosť rámu | M (16″) |
| Rozmer kolies | M (16″) |
| Vidlica | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 120mm, boost™ 15x110axle |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U6000GS |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Prevodník | Samox 38T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfiky | WTB ST i30 TCS 2.0 29″ 32H |
| Plášte | WTB Ranger 29x 2.25″ Comp |
| Náboje | Novatec D041DSB,15mm/D142TSE,32H ,CL |
| Pedále | VPE-537 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7146/60mm |
| Riadidlá | CTM N04M, 700/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H153 |
| Sedlo | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 10 speed |
| EAN | 8585036049022 |
| Rok výroby | 2025 |
Súvisiace produkty
PULZE GX – matná sivá / limetková XL (20) 2025
SKLADOM
RUBY GX 27,5 – matná čierna / lesklá staroružová M (15) 2025
SKLADOM
RUBY GX 29 – matná svetlotyrkysová perleť / sivá M (16) 2025
SKLADOM
RUBY GX PRO 29 – staroružová perleť L (18) 2025 TESTBIKE
VYPREDANÉ
SENZE GX Man – matná hlbokomodrá / sivohnedá L (19) 2025
SKLADOM
WIRE GX – matná zlatá L (18,5) 2026
SKLADOM
WIRE GX Xpert – zelená XL (20) 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.