CHARISMA 3.0 - matná svetlozelená / pistáciová M 2025
649.99 € Pôvodná cena bola: 649.99 €.569.99 €Aktuálna cena je: 569.99 €.
RAMBLER 1.0 29 - matná čierna / strieborná L 2025
559.99 € Pôvodná cena bola: 559.99 €.479.99 €Aktuálna cena je: 479.99 €.
RAMBLER 1.0 29 – matná tmavosivá / lesklá čierna L 2025
559.99 € Pôvodná cena bola: 559.99 €.479.99 €Aktuálna cena je: 479.99 €.
SKLADOM
Popis
Nový Rambler 1.0 ťa dostane skvelým dizajnom v kombinácií s kvalitnou výbavou. Je ideálny na zdolávanie ľahkého horského terénu, objavovanie nových miest a odreagovanie sa od rušného mestského života. Spoľahlivé komponenty a rýchle tuhé 29“ palcové kolesá, ktoré majú lepšiu trakciu, zotrvačnosť a najmä plynulejší prejazd terénom sú už samozrejmosťou. Tak nasadni a vydaj sa naproti novým príbehom!
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RAMBLER 1.0 29″ |
| Farba | matná tmavosivá / lesklá čierna |
| Typ rámu | ALU 6061, S, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L |
| Rozmer kolies | L |
| Vidlica | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 29″ |
| Radenie | Shimano STEF5002/8 sp. |
| Prehadzovač | Shimano ESSA RD-U2000 |
| Viackolečko | Shimano CS-HG400/8, 11-45 |
| Prevodník | Samox 34T, 175mm |
| Brzdy | Hayes mechanical disc brake |
| Ráfiky | CTM TOP DISC, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | 29×2,20″ VICTORY |
| Náboje | CTM alloy 6 bolt 32H QR black |
| Pedále | SP 610 |
| Reťaz | KMC Z8 |
| Predstavec | CTM 7146/75mm |
| Riadidlá | CTM N04M, 680/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | CTM LCSP-3, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 8 speed |
| EAN | 8585036046977 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “RAMBLER 1.0 29 – matná tmavosivá / lesklá čierna L 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 27,5 – matná čierna S 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná tmavosivá / lesklá čierna S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová L 2026
SKLADOM
RAMBLER 3.0 29 – petrolejová L 2026
SKLADOM
REIN 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
ZEPHYR Comp – lesklá tmavosivá / matná čierna L 2025
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová L 2026
1,099.99 €
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová M 2026
1,099.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.