MISSY - ružová 13" 2026
369.99 € Pôvodná cena bola: 369.99 €.299.99 €Aktuálna cena je: 299.99 €.
BENNY - matná čierna / oranžová 13" 2026
369.99 € Pôvodná cena bola: 369.99 €.299.99 €Aktuálna cena je: 299.99 €.
MISSY – matná oranžová 13″ 2026
369.99 € Pôvodná cena bola: 369.99 €.299.99 €Aktuálna cena je: 299.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | MISSY |
| Farba | matná oranžová |
| Typ rámu | MISSY, AL 6061, 13″ |
| Veľkosť rámu | 13″ |
| Rozmer kolies | 13″ |
| Vidlica | ALLOY 6061 24″ |
| Radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Viackolečko | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Prevodník | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Ráfiky | CTM 507X20, 32H, black |
| Plášte | 24×1.95″ 30TPI skinwall |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Predstavec | CTM Alloy 60/25,4 mm |
| Riadidlá | CTM alloy 600mm 40mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:28.6/34/30mm |
| Sedlo | CTM 257x135mm |
| Sedlovka | ALU seatpost Ø27,2 x 300mm |
| Počet rýchlostí | 7 speed |
| EAN | 8585036092110 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “MISSY – matná oranžová 13″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BERRY – matná modrá / čierna 13 2025
SKLADOM
BERRY – matná sivá / neónovozelená 13 2025
SKLADOM
BILLY – ružová / čierna 6,5 2025
SKLADOM
BILLY – ružová 6,5″ 2024
SKLADOM
JENNY – tmavoružová perleť / biela 8 2025
SKLADOM
KID 16 šedá
SKLADOM
MAGGIE 2.0 – tmavofialová perleť 11″ 2024
SKLADOM
ROCKY race – matná oranžová / lesklá čierna 14 2025
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.