TERRANO 26 - matná čierna 16" 2026
399.99 € Pôvodná cena bola: 399.99 €.339.99 €Aktuálna cena je: 339.99 €.
REIN 1.0 27,5 - modrá 15" 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
TERRANO 26 – šedá 14″ 2026
399.99 € Pôvodná cena bola: 399.99 €.339.99 €Aktuálna cena je: 339.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | TERRANO 26″ |
| Farba | šedá |
| Typ rámu | ALU 6061, S, M |
| Veľkosť rámu | S (14″) |
| Rozmer kolies | S (14″) |
| Vidlica | CTM XCF 80mm travel, 26″ |
| Radenie | Shimano STEF41/7 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Prešmykač | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Viackolečko | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Prevodník | Shimano FC-TY301 42-34-24t |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Ráfiky | CTM 559X21, 32H, black |
| Plášte | 26×2,0″ 30TPI skinwall |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC Z7 |
| Predstavec | CTM Alloy 40mm 31,8 mm |
| Riadidlá | CTM alloy 680mm 31,8mm 20mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo | CTM 257x135mm |
| Sedlovka | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Počet rýchlostí | 21speed |
| EAN | 8585036092172 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “TERRANO 26 – šedá 14″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
JERRY 1.0 – matná limetková / čierna 11 2025
SKLADOM
MAGGIE – matná staroružová perleť / sivá 11 2025
SKLADOM
MAGGIE – ružová / svetlosivá 11 2025
SKLADOM
ROCKY 2.0 – matná strieborná / tmavočervená 13 2025
SKLADOM
ROCKY race – matná antracitová / zlatosivá 14 2025
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná šedá / neónová červená 11″ 2024
SKLADOM
SLY 16 – červená 8,5 2026
339.99 €
SKLADOM
SLY 16 – matná modrá 8,5 2026
339.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.