ROCKY jump - matná béžová 14" 2026
529.99 €
CHARISMA 1.0 29 - matná antracitová M 2026
619.99 € Pôvodná cena bola: 619.99 €.599.99 €Aktuálna cena je: 599.99 €.
ROCKY race – matná čierna 14″ 2026
659.99 €
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | ROCKY race |
| Farba | matná čierna |
| Typ rámu | ROCKY JR, AL 6061, 14″ |
| Veľkosť rámu | 14″ |
| Rozmer kolies | 14″ |
| Vidlica | Suntour XCM32 NLO DS 100mm 27,5″ |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U6000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Prevodník | Shimano FC-UT400, 32T, 165mm |
| Brzdy | TEKTRO HD / 6-bolt 160mm |
| Ráfiky | CTM GA18, 559X21, 32H |
| Plášte | WTB Ranger 26×2,25″ COMP |
| Náboje | CTM alloy CL 32H QR black |
| Pedále | FP-873ZU |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7140/45mm |
| Riadidlá | CTM N04M, 680/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | FSA NO.11P |
| Sedlo | CTM |
| Sedlovka | CTM LCSP-3, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 10 speed |
| EAN | 8585036078817 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “ROCKY race – matná čierna 14″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BERRY – matná sivá / neónovozelená 13 2025
SKLADOM
JERRY 1.0 – modrá perleť / čierna 11 2025
SKLADOM
KID 16 ružová
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
ROCKY race – matná antracitová / zlatosivá 14 2025
SKLADOM
SCOOBY 2.0 – aquamarínová modrá / čierna 11 2025
SKLADOM
SLY 16 – červená 8,5 2026
339.99 €
SKLADOM
SLY 16 – matná modrá 8,5 2026
339.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.