FRODE šedá/zelená v.M
1,399.99 € Pôvodná cena bola: 1,399.99 €.1,229.99 €Aktuálna cena je: 1,229.99 €.
KID 16 ružová
259.99 € Pôvodná cena bola: 259.99 €.199.99 €Aktuálna cena je: 199.99 €.
KID 16 žltá
259.99 € Pôvodná cena bola: 259.99 €.199.99 €Aktuálna cena je: 199.99 €.
SKLADOM
Popis
KID 16″
- 16″ detský bicykel
- vrátane pomocných koliesok a blatníkov
- váha 8,2 kg
Ďalšie informácie
| Model | KID |
|---|---|
| Počet rýchlostí | 1×1 |
| Určení | Dětské |
| Průměr kol | 16 |
| Kliky | AL 114 mm 32 z |
| Brzdy | Alhonga 624 V-brake |
| Materiál rámu | Al 6061 |
| Typ brzd | ["V-Brake"] |
| Sedlo | DDK 924V |
| Sedlovka | DK2018 27,2/200mm |
| Řídítka | ATB Fe Kalin 540mm |
| Predstavec | DK2018 22,2 mm / 30 mm |
| Gripy | Velo-901 dětské |
| Modelový rok | 2023 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “KID 16 žltá” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BERRY – matná sivá / neónovozelená 13 2025
SKLADOM
BILLY – ružová / čierna 6,5 2025
SKLADOM
BILLY – ružová 6,5″ 2024
SKLADOM
JENNY – tmavoružová perleť / biela 8 2025
SKLADOM
MAGGIE 2.0 – tmavofialová perleť 11″ 2024
SKLADOM
MONY – tmavobordová perleť / biela 13 2025
SKLADOM
SCOOBY 2.0 – aquamarínová modrá / čierna 11 2025
SKLADOM
Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.