RUBY GX 27,5 – matná čierna / lesklá staroružová M (15) 2025
2,199.99 € Pôvodná cena bola: 2,199.99 €.1,799.99 €Aktuálna cena je: 1,799.99 €.
SKLADOM
Dámsky elektrobicykel určený do horského terénu. Dostupný je v dvoch verziách – s 27,5 palcovými kolesami, prípadne s väčšími, 29 palcovými. Osadili sme ho elektromotorom Panasonic GX Power Plus . Tento japonský elektromotor je navrhnutý pre optimálny prenos sily pri šliapaní. Poskytuje výkon 250W a krútiaci moment 75Nm. Dostatočnú zásobu energie na dlhé výlety zabezpečí batéria s článkami LG, ktorá má kapacitu 720Wh a je plne integrovaná v ráme bicykla. Úplne dobitie dosiahne už za cca. 5-6 hodín. Tento systém poskytuje dojazd 60-140km, podľa zvoleného stupňa podpory. Komponentové osadenie je zvolené s ohľadom na odolnosť a bezchybnú funkciu. Ak chceš objaviť čaro E-MTB a hľadáš ekonomické riešenie, modely RUBY sú stvorené práve pre teba.
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RUBY GX 27,5″ |
| Farba | matná čierna / lesklá staroružová |
| Typ rámu | ALU 6061, S, M |
| Veľkosť rámu | M (15″) |
| Rozmer kolies | M (15″) |
| Vidlica | Suntour XCM32 LO,DS, 27,5″ 100mm |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U4000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/9sp. 11-46 |
| Prevodník | Samox 38T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfiky | WTB ST i30 TCS 2.0 27,5″ 32H |
| Plášte | WTB Ranger 27,5x 2.25″ Comp |
| Náboje | Novatec D041DSB/D142TSE,32H ,CL |
| Pedále | VPE-537 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7140/45mm |
| Riadidlá | CTM N04M, 700/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H153 |
| Sedlo | CTM Cloud WMN |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 9 speed |
| EAN | 8585036048858 |
| Rok výroby | 2025 |
Súvisiace produkty
CIVITA 26 šedá 2025
SKLADOM
FRODE šedá/zelená v.M
SKLADOM
METRIC GX 2.0 – matná chameleon zelená 19 (480) 2026
SKLADOM
METRIC GX 2.0 – matná čierna 17 (440) 2026
SKLADOM
PULZE GX E-Allroad – červená M (17″) 2026
SKLADOM
WIRE GX – modrá L (18,5) 2026
SKLADOM
WIRE GX Xpert – matná šedá L (18,5) 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.