ROCKY 2.0 - matná strieborná / tmavočervená 13 2025
399.99 € Pôvodná cena bola: 399.99 €.329.99 €Aktuálna cena je: 329.99 €.
ROCKY race - matná antracitová / zlatosivá 14 2025
659.99 € Pôvodná cena bola: 659.99 €.599.99 €Aktuálna cena je: 599.99 €.
ROCKY race – matná oranžová / lesklá čierna 14 2025
659.99 € Pôvodná cena bola: 659.99 €.599.99 €Aktuálna cena je: 599.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | ROCKY race |
| Farba | matná oranžová / lesklá čierna |
| Typ rámu | ROCKY JR, AL 6061, 14″ |
| Veľkosť rámu | 14″ |
| Rozmer kolies | 14″ |
| Vidlica | Suntour XCM32 NLO DS 100mm 27,5″ |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U6000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Prevodník | Shimano FC-U4000-1, 32T, 170mm |
| Brzdy | TEKTRO HD / TEKTRO CL 160mm |
| Ráfiky | CTM HIT21, 559×21 BA, 32H |
| Plášte | WTB Ranger 26×2,25″ COMP |
| Náboje | CTM alloy CL 32H QR black |
| Pedále | VPE-229 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7140/45mm |
| Riadidlá | CTM N04M, 680/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | Neco H-148M/B |
| Sedlo | CTM |
| Sedlovka | CTM LCSP-3, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 10 speed |
| EAN | 8585036046526 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “ROCKY race – matná oranžová / lesklá čierna 14 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BERRY – matná sivá / neónovozelená 13 2025
SKLADOM
BILLY – ružová 6,5″ 2024
SKLADOM
JENNY – tmavoružová perleť / biela 8 2025
SKLADOM
JERRY 1.0 – matná limetková / čierna 11 2025
SKLADOM
KID 16 ružová
SKLADOM
KID 16 žltá
SKLADOM
MAGGIE 2.0 – tmavofialová perleť 11″ 2024
SKLADOM
SLY 16 – červená 8,5 2026
339.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.