PearControl MSO pre PANASONIC
220.00 €
BILLY - strieborná / neónovočervená 6,5 2025
189.99 € Pôvodná cena bola: 189.99 €.179.99 €Aktuálna cena je: 179.99 €.
BILLY – ružová / čierna 6,5 2025
189.99 € Pôvodná cena bola: 189.99 €.179.99 €Aktuálna cena je: 179.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | BILLY |
| Farba | ružová / čierna |
| Typ rámu | BILLY, Hi-Ten, 6,5″ |
| Veľkosť rámu | 6,5″ |
| Rozmer kolies | 6,5″ |
| Vidlica | Hi Ten-unicrown 12″ |
| Viackolečko | Torpedo Velosteel 16T |
| Prevodník | Neco 28T/89mm |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | RMX 20, 203X20, 16H, black |
| Plášte | 12×1 1/2″ |
| Náboje | Matrix alloy 16H silver/Velosteel Torpedo |
| Pedále | TU 802A |
| Reťaz | KMC 410 |
| Predstavec | Steel 40/22,2 mm |
| Riadidlá | Steel 470mm |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1″ |
| Sedlo | CTM baby |
| Sedlovka | Steel 200/25,4 mm |
| Počet rýchlostí | 1 speed |
| EAN | 8585036046021 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “BILLY – ružová / čierna 6,5 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – strieborná / neónovočervená 6,5 2025
SKLADOM
KID 16 šedá
SKLADOM
MAGGIE – ružová / svetlosivá 11 2025
SKLADOM
MAGGIE 2.0 – tmavofialová perleť 11″ 2024
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná šedá / neónová červená 11″ 2024
SKLADOM
SLY 16 – žltá 8,5″ 2026
339.99 €
SKLADOM
SLY 20 – matná strieborná 10″ 2026
399.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.