NANCY 28 - matná sivozelená 17 (430) 2026
399.99 € Pôvodná cena bola: 399.99 €.369.99 €Aktuálna cena je: 369.99 €.
PULZE GX E-Allroad - červená M (17") 2026
2,199.99 € Pôvodná cena bola: 2,199.99 €.2,099.99 €Aktuálna cena je: 2,099.99 €.
PULZE GX E-Allroad – matná čierna L (18,5″) 2026
2,199.99 € Pôvodná cena bola: 2,199.99 €.2,099.99 €Aktuálna cena je: 2,099.99 €.
SKLADOM
Popis
Dostaň sa ešte ďalej! Horský elektrobicykel s hliníkovým rámom PULZE GX ALLROAD ponúka všestrannosť a mimoriadny výkon. Komfortná geometria rámu kladie dôraz na správny posed. Výkonný stredový japonský motor Panasonic GX Power Plus (75Nm) a batéria LG s kapacitou až 720Wh patria medzi technologickú špičku v segmente. Prehľadný stredový displej Panasonic poskytuje predinštalované aplikácie ako Komoot alebo Strava, ktoré uľahčujú orientáciu počas jazdy. Model PULZE GX ALLROAD je vybavený blatníkmi, stojanom i svetlami.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | PULZE GX E-Allroad |
| Farba | matná čierna |
| Typ rámu | ALU 6061, Dynamic Ride Geometry, Full Integrated Battery, ICR, QR, , Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L (18,5″) |
| Rozmer kolies | L (18,5″) |
| Vidlica | Suntour XCM32 LO,DS 29″, 120mm |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U4000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Prevodník | Samox 38T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfiky | WTB ST i30 TCS 2.0 29″ 32H |
| Plášte | WTB Trail Boss 29×2,4″ Comp |
| Náboje | Novatec D041DSE/D142TSE,32H ,CL |
| Pedále | VPE-537 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM /75mm |
| Riadidlá | CTM N04, 720/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | FSA No.80/62 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350-400/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 9 speed |
| EAN | 8585036085860 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “PULZE GX E-Allroad – matná čierna L (18,5″) 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
METRIC GX 2.0 – čierna / sivohnedá perleť 17 (440) 2025
2,199.99 €
SKLADOM
PULZE GX – matná hlbokomodrá perleť L (18,5) 2025
SKLADOM
RUBY GX PRO 29 – staroružová perleť L (18) 2025 TESTBIKE
VYPREDANÉ
RUBY GX PRO 29 – staroružová perleť M (16) 2025
SKLADOM
SENZE GX Man – matná hlbokomodrá / sivohnedá L (19) 2025
SKLADOM
WIRE GX – matná zlatá L (18,5) 2026
SKLADOM
WIRE GX – modrá L (18,5) 2026
SKLADOM
WIRE GX xpert – matná kovová čierna / lesklá čierna XL (20) 2025
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.