OLIVIA 2.0 – šalviová 17 (430) 2026
299.99 €
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | OLIVIA 2.0 |
| Farba | šalviová |
| Typ rámu | Hi Ten, 17 “ (430mm) |
| Veľkosť rámu | 17″ (430) |
| Rozmer kolies | 17″ (430) |
| Vidlica | Hi Ten unicrown, 26″ |
| Radenie | Shimano RV 300/6 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY500 |
| Viackolečko | Shimano MF-TZ500 6 speed 14-28T |
| Prevodník | Prowheel, 38T |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Ráfiky | CTM 559X20, 36H, silver |
| Plášte | 26×1,5″ |
| Náboje | Matrix alloy 36H silver |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Predstavec | CTM alloy/steel 40mm 25,4mm |
| Riadidlá | CTM steel 700mm 100mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:25.4/34/30mm |
| Sedlo | CTM lady comfort |
| Sedlovka | Ø28.6 x 300mm |
| Počet rýchlostí | 6speed |
| EAN | 8585036095425 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “OLIVIA 2.0 – šalviová 17 (430) 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
MAGGIE – matná staroružová perleť / sivá 11 2025
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
RASCAL 2.0 29″ – šedá / červenomodrá L (20″) 2024
SKLADOM
REIN 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
SANDRA – červená / strieborná 16 (410) 2025
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná šedá / neónová červená 11″ 2024
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.