STARK 1.0 - matná čierna / sivohnedá L (19) 2025
639.99 € Pôvodná cena bola: 639.99 €.559.99 €Aktuálna cena je: 559.99 €.
SANDRA - červená / strieborná 16 (410) 2025
259.99 € Pôvodná cena bola: 259.99 €.239.99 €Aktuálna cena je: 239.99 €.
STARK 2.0 – tmavá sivá / čierna L (19) 2025
899.99 € Pôvodná cena bola: 899.99 €.759.99 €Aktuálna cena je: 759.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | STARK 2.0 |
| Farba | tmavá sivá / čierna |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L (19″) |
| Rozmer kolies | L (19″) |
| Vidlica | Suntour NCX32-D, AIR, RL,DS, 29″ |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U6020 |
| Prešmykač | Shimano CUES FD-U6010 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-39 |
| Prevodník | Shimano CUES FC U6000-2, 46-30T, 175mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfiky | WTB STi23, TCS, 29″, 32H |
| Plášte | WTB Riddler 700x45C Comp |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále | VP 461 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7146/75mm |
| Riadidlá | CTM N04, 700/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | Neco semi-integrated |
| Sedlo | SR ESSENZA ATHLLETIC |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 20 speed |
| EAN | 8585036048254 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “STARK 2.0 – tmavá sivá / čierna L (19) 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
CHARISMA 1.0 29″ – biela perleť / fialová perleť M (16″) 2024
SKLADOM
CHARISMA 4.0 27,5 – oceánovomodrá perleť M (16″) 2023
SKLADOM
MAGGIE – matná staroružová perleť / sivá 11 2025
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
RASCAL 2.0 29″ – šedá / červenomodrá L (20″) 2024
SKLADOM
REIN 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
SCOOBY 2.0 – aquamarínová modrá / čierna 11 2025
SKLADOM
STARK 1.0 – matná čierna / sivohnedá L (19) 2025
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.