JERRY 1.0 - modrá perleť / čierna 11 2025
329.99 € Pôvodná cena bola: 329.99 €.279.99 €Aktuálna cena je: 279.99 €.
BERRY - matná sivá / neónovozelená 13 2025
319.99 € Pôvodná cena bola: 319.99 €.269.99 €Aktuálna cena je: 269.99 €.
MONY – tmavobordová perleť / biela 13 2025
289.99 € Pôvodná cena bola: 289.99 €.219.99 €Aktuálna cena je: 219.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | MONY |
| Farba | tmavobordová perleť / biela |
| Typ rámu | MONY, Hi-Ten, 13″ |
| Veľkosť rámu | 13″ |
| Rozmer kolies | 13″ |
| Vidlica | Hi Ten unicrown 24″ |
| Radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Viackolečko | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Prevodník | Lasco, 34T, 150mm |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | RMX 20, 507X20, 32H, black |
| Plášte | 24×2,00″ |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedále | SP 877 |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Predstavec | Zoom 60/25,4 mm |
| Riadidlá | Zoom MTB-153, 600/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8″ |
| Sedlo | CTM junior |
| Sedlovka | Zoom SP-200, 300/28,6 mm |
| Počet rýchlostí | 7 speed |
| EAN | 8585036046304 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “MONY – tmavobordová perleť / biela 13 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – ružová 6,5″ 2024
SKLADOM
BILLY – strieborná / neónovočervená 6,5 2025
SKLADOM
KID 16 žltá
SKLADOM
MAGGIE – ružová / svetlosivá 11 2025
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná šedá / neónová červená 11″ 2024
SKLADOM
SCOOBY 2.0 – aquamarínová modrá / čierna 11 2025
SKLADOM
TOMMY – modrá 8″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.