FOXY - ružová / čierna 7,5 2025
269.99 € Pôvodná cena bola: 269.99 €.199.99 €Aktuálna cena je: 199.99 €.
SCOOBY 2.0 - aquamarínová modrá / čierna 11 2025
289.99 € Pôvodná cena bola: 289.99 €.249.99 €Aktuálna cena je: 249.99 €.
SCOOBY 1.0 – matná modrá perleť / zelená 11 2025
249.99 € Pôvodná cena bola: 249.99 €.199.99 €Aktuálna cena je: 199.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | SCOOBY 1.0 |
| Farba | matná modrá perleť / zelená |
| Typ rámu | SCOOBY, Hi-Ten, 11″ |
| Veľkosť rámu | 11″ |
| Rozmer kolies | 11″ |
| Vidlica | Hi Ten unicrown 20″ |
| Radenie | Shimano RV 300/6 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Viackolečko | Shimano MFTZ 500/6,14-28 |
| Prevodník | Prowheel, 36T, 140mm |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | RMX 20, 406X20, 28H, black |
| Plášte | 20×1,75″ |
| Náboje | Matrix alloy 28H silver |
| Pedále | TU 802A |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Predstavec | Steel 60/22,2 mm |
| Riadidlá | Steel 540mm |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1″ |
| Sedlo | CTM kids |
| Sedlovka | Steel 200/25,4 mm |
| Počet rýchlostí | 6 speed |
| EAN | 8585036046144 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “SCOOBY 1.0 – matná modrá perleť / zelená 11 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – strieborná / neónovočervená 6,5 2025
SKLADOM
KID 16 ružová
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
MONY – tmavobordová perleť / biela 13 2025
SKLADOM
ROCKY 2.0 – matná strieborná / tmavočervená 13 2025
SKLADOM
ROCKY race – matná oranžová / lesklá čierna 14 2025
SKLADOM
SLY 16 – matná modrá 8,5 2026
339.99 €
SKLADOM
SLY 20 – matná strieborná 10″ 2026
399.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.