MONY - matná tyrkysová perleť / biela 13 2025
289.99 € Pôvodná cena bola: 289.99 €.219.99 €Aktuálna cena je: 219.99 €.
ROCKY race - matná oranžová / lesklá čierna 14 2025
659.99 € Pôvodná cena bola: 659.99 €.599.99 €Aktuálna cena je: 599.99 €.
ROCKY 2.0 – matná strieborná / tmavočervená 13 2025
399.99 € Pôvodná cena bola: 399.99 €.329.99 €Aktuálna cena je: 329.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | ROCKY 2.0 |
| Farba | matná strieborná / tmavočervená |
| Typ rámu | ROCKY, AL 6061, 13″ |
| Veľkosť rámu | 13″ |
| Rozmer kolies | 13″ |
| Vidlica | Suntour M3010, 24″ |
| Radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Viackolečko | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Prevodník | Lasco, 34T, 150mm |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | RMX 20, 507X20, 32H, black |
| Plášte | 24×1,75″ |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedále | VPE-229 |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Predstavec | CTM 7213 40/25,4 mm |
| Riadidlá | CTM N07, 600/35mm rise/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8″ |
| Sedlo | CTM junior |
| Sedlovka | CTM SP-102, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 7 speed |
| EAN | 8585036046397 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “ROCKY 2.0 – matná strieborná / tmavočervená 13 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
JENNY – tmavoružová perleť / biela 8 2025
SKLADOM
JERRY 1.0 – matná limetková / čierna 11 2025
SKLADOM
MAGGIE 2.0 – tmavofialová perleť 11″ 2024
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná šedá / neónová červená 11″ 2024
SKLADOM
SLY 16 – žltá 8,5″ 2026
339.99 €
SKLADOM
SLY 20 – matná strieborná 10″ 2026
399.99 €
SKLADOM
TOMMY – modrá 8″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.