RAMBLER 4.0 – matná antracitová / zlatosivá L 2025
899.99 € Pôvodná cena bola: 899.99 €.729.99 €Aktuálna cena je: 729.99 €.
SKLADOM
Nový Rambler 4.0 si ťa ihneď získa skvelým dizajnom v kombinácií s kvalitnou výbavou. Je ideálny na zdolávanie ľahhkého horského terénu, objavovanie nových miest a odreagovanie sa od rušného mestského života. Rýchle a tuhé 29“ palcové kolesá, ktoré majú lepšiu trakciu, zotrvačnosť a najmä plynulejší prejazd terénom sú už samozrejmosťou. Spoľahlivé komponenty ako aj nová 11-rýchlostná sada Shimano CUES, ťa dostanú za nejeden horizont. So zdolávaním akýchkoľvek prekážok si hravo poradia kvalitné plášte WTB Ranger o šírke 2,25“ a v teréne sa tak isto môžeš spoľahnúť na kvalitnú vzduchovú vidlicu Rock Shox Judy Silver TK. Tak nasadni a vydaj sa naproti novým príbehom!
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RAMBLER 4.0 |
| Farba | matná antracitová / zlatosivá |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L |
| Rozmer kolies | L |
| Vidlica | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 100mm |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U6000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-50 |
| Prevodník | Shimano CUES FC-U6000-1, 32T/175mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Ráfiky | CTM TOP DISC, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | WTB Ranger 29×2,25″ Comp |
| Náboje | Shimano QC300 CL 32H QR |
| Pedále | VPE 461 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7146/75mm |
| Riadidlá | CTM N04, 720/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 11 speed |
| EAN | 8585036047189 |
| Rok výroby | 2025 |
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 27,5 – matná čierna S 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29 – betónová šedá L 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná červená S 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná červená L 2026
SKLADOM
RAMBLER 3.0 – matná sivomodrá / lesklá čierna L 2025
SKLADOM
RAMBLER 3.0 29 – petrolejová L 2026
SKLADOM
RASCAL 2.0 – matná antracitová / strieborná L 2025
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová L 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.