TRANZ - matná hlbokomodrá / sivohnedá L (19) 2025
529.99 € Pôvodná cena bola: 529.99 €.459.99 €Aktuálna cena je: 459.99 €.
MAXIMA 3.0 - matná čierna / lesklá staroružová L (18) 2025
529.99 € Pôvodná cena bola: 529.99 €.459.99 €Aktuálna cena je: 459.99 €.
MAXIMA 1.0 – matná svetlobéžová / hnedá M (16) 2025
429.99 €
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | MAXIMA 1.0 |
| Farba | matná svetlobéžová / hnedá |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L |
| Veľkosť rámu | M (16″) |
| Rozmer kolies | M (16″) |
| Vidlica | Suntour M3010, 700C |
| Radenie | Shimano STEF41/7 sp. |
| Prehadzovač | Shimano RD-TY500 |
| Prešmykač | Shimano FD-TY601 |
| Viackolečko | Shimano MFTZ 500/7,14-28 |
| Prevodník | Shimano FC-TY301, 48-38-28T, 175mm |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | CTM ZX-lite, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | 28×1,75 reflex stripe |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedále | SP 877 |
| Reťaz | KMC Z50 |
| Predstavec | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Riadidlá | Zoom MTB-153, 620/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Neco semi-integrated |
| Sedlo | CTM |
| Sedlovka | Zoom C208, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 21 speed |
| EAN | 8585036048124 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “MAXIMA 1.0 – matná svetlobéžová / hnedá M (16) 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BORA 2.0 – matná červená perleť / hologram L (18″) 2024
SKLADOM
CHARISMA 1.0 29 – biela perleť / mint M (16″) 2023
SKLADOM
MAXIMA 1.0 trek – matná svetloružová 16″ 2026
SKLADOM
REIN 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná šedá / neónová červená 11″ 2024
SKLADOM
SUZZY 1.0 27,5 – matná čierna 14″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 27,5 – matná svetloružová 14″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 29 – matná šedá 16″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.